Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Európa egyik vezető élelmiszer-logisztikai céghálózatának üllői raktárába keresek agilis és határozott FAGYOS raktár részre  kollegát!

Szállító- és emelővillás targoncák vezetése, működtetése, a belső utak szabályainak betartása

Tömeg- és darabáruk,illetve anyagok emelése,a kijelölt polcra helyezése,valamint a kijelölt komissió helyre tárolása

Rakatok biztonságos felépítése, rögzítése

Bértárolt termékek kezelése

Raktári rend fenntartása

Rakatok kiszállításra történő előkészítése

Áruátvételhez kapcsolódó raktári adminisztratív feladatok elvégzése

Anyagmozgató gépek szakszerű működtetése

Elvárások / Requirements

Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapaszlatat

Nagyfokú gondosság és megbízhatóság

Megbízható és felelősségtudatos személyiség

Bármelyik targonca jogosítvány megléte

Amit nyújtunk / Benefits

Stabil, hosszú távú lehetőség

Versenyképes alapbér

Bejárás támogatás

Intenzív betanulási időszak biztosítása

Folyamatos szakmai fejlődés egy fiatal nemzetközi csapatban

Munkaruha biztosítása

Randstad Hungária Kft. logó

Raktáros

Üllő, 2225 Magyarország
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 06.07.2022

Állás megosztása