Ugrás a tartalomra

Raktáros

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres

kacsótai telephelye

alapanyag raktárába

raktáros

pozícióba.

Feladatok:

  • a beérkezett alapanyagok, csomagoló és egyéb termelési anyagok átvétele a beszállítóktól
  • átvett anyagok átadása a termelés részére
  • az alapanyagok, csomagoló és egyéb termelési anyagok minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • a nyomon követéshez szükséges dokumentáció napra kész vezetése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • terhelhetőség és jó állóképesség
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • xls felhasználói ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
  • targoncavezetői engedély előnyt jelent

Ajánlatunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál.
  • Előrelépési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások (bónusz, év végi jutalom, kp juttatás, dolgozói kedvezmények)
  • Céges buszjárat
  • Munkaidő: 3 műszakos munkarendben

Munkavégzés helye: Kacsóta, Baranya megye

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Raktáros

Kacsóta, 7940 Magyarország
Baranya
Teljes munkaidő
1 év
Szakmunkásképző

Létrehozás dátuma: 25.01.2022

Állás megosztása