Ugrás a tartalomra

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Munkakörhöz tartozó raktárosi feladatok ellátása
  • Beérkező áruk átvétele, tételes ellenőrzése
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Áru összekészítése, komissiózás
  • Csomagolási feladatok ellátása
  • Nyilvántartások naprakész vezetése
  • Raktári mozgások lekövetése a vállalatirányítási rendszerben
  • Leltárazásban történő aktív részvétel
  • Raktári rend, tisztaság fenntartása
  • Raktári infrastruktúra és folyamatok fejlesztésének támogatása
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Targonca vezetői engedély
  • MS Office ismeretek
  • Talpraesett, proaktív és precíz munkavégzés
  • Konstruktív megoldó készség, csapatmunkára való készség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Ajánlat:

  • Végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés
  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Munkaidő, munkarend:

  • Hétfőtől péntekig, 8:30-tól 17:00-ig
  • 1 műszakos munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

RAKTÁROS

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.01.2022

Állás megosztása