Ugrás a tartalomra

Raktárkezelő

A vonat nem vár, de mi téged igen, ha szeretnél profi csapatunk tagjává válni! Szereted a változatos feladatokat, pontos, precíz vagy és raktározási tapasztalattal is rendelkezel? Csatlakozz a MÁV VAGON Kft. szolnoki raktárgazdálkodási csapatához, jelentkezz most! Hozd magaddal szaktudásodat, mi pedig adjuk neked a biztos hátteret!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- a raktárvezető közvetlen irányításával végzi a beérkező anyagok mozgatását, továbbá a kiszállítandó anyagok gyűjtését és rakodását
- ellátja az anyagkiadókkal együttesen a beérkezett anyagok szakszerű elhelyezését a raktározási, tűzvédelmi, munkavédelmi és minőségirányítási szabályok biztosítása céljából
- végzi a raktári készlet folyamatos önrovancsolását, részt vesz az éves tételes leltárban a tényleges készletek meghatározásáért
- kézi anyagmozgatás 20-50 kg között

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- általános iskolai végzettség
- alapfokú anyaggazdálkodási szakképesítés
- targoncavezetői engedély
- targoncavezetői gyakorlat
- fizikai munka vállalása

Előnyként értékeljük
- hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
- béren kívüli juttatási csomag
- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére
- 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
- vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2023-01-15

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.

Szolnok

Frissítés dátuma: 06.12.2022

Állás megosztása