Ugrás a tartalomra

Dél-pesti munkavégzéssel partnerünk részére keresünk munkatársat

RAKTÁRI VEZETŐ

(16-0956)

pozícióba.

Feladatok:

Partnerünk budapesti Logisztikai Központját további 10.000 m2-rel bővíti, amely új lehetőségeket kínál.

    • A vállalat Raktár Központjának 2 műszakban történő vezetése
    • 300 fős raktárosi csapat irányítása műszakvezetőkön keresztül
    • Folyamatok fejlesztése, megvalósítása és napi szintű kontrollálása
    • Teljesítményorientált, szabályozott rendszer, operatív működtetése
    • KPI-ok folyamatos nyomonkövetése, javítása
    • Együttműködés a társosztályok felsővezetőivel

Elvárások:

    • Logisztikai és/vagy gyártási területen szerzett legalább öt éves vezetői tapasztalat
    • Nagy létszámú csapat vezetésében szerzett több éves tapasztalat
    • Stratégiai és operatív szemlélet
    • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
    • Felsőfokú végzettség
    • Erős számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag (br.1.000.000 – 1.100.000 Ft teljesítménytől függően),
    • Céges autó
    • Modern, automatizált munkakörnyezet
    • Egyedülálló technológiai megoldások, folyamatos innováció
    • Stabil, biztos nagyvállalati háttér
  • A raktári felsővezető pozíció bérezése br. 1.000.000 - 1.100.000 Ft közé esik az adott havi teljesítménytől függően.
  • Munkaidő: Két műszak
    • "A" hét: Hétfőtől-Szombatig 06:00-15:00 (szombati munkavégzés esetén egy hétköznapi szabadnap jár)
    • "B" hét: Hétfőtől-Péntekig 13:00-22:00

A munkavégzés helye: Dél-Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0956”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

RAKTÁRI VEZETŐ (16-0956)

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
5-10 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 10.10.2021

Állás megosztása