AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Itt az ideje, hogy kamatoztasd műszaki ismereteidet egy nemzetközi cég keretein belül.    Partnercégünk dolgoznivágyó diákokat keres, akikkel kibővíthetik mindig lelkes csapatukat. Csatlakozz te is a csapathoz, ha nem áll távol tőled a raktárban történő munkavégzés.

Feladatok:

-Futárok fogadása, bejövő áruk átvétele, bevételezés

-E-LOG-ban (vállalati irányítási rendszer) adminisztrálás ha nem megy akkor excel-ben is megfelelő

-Alapanyag előkészítés a raktárból

-Kiszállítások intézése

-Csomagolási lista ellenőrzése

-Bejövő hívások fogadása

-Leltározási feladat

Amit kínálunk:

- Rugalmas időbeosztás, akár csupán heti 2-3 nap vállalása

- Nettó 1.200 Ft órabér

- Hosszútávú munkalehetőség, később akár főállásban is dolgozhatsz

Elvárások:

- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

- Felhasználói szintű Microsoft Office ismerete

Előny:

- Műszaki ismeretek, tanulmányok

Munkavégzés helye:

Budapest óbudai részén, az Aquincum közelében

Ha felkeltettük az érdeklődésed jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Raktári kisegítő - Budapest

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 05.12.2022

Állás megosztása