Ugrás a tartalomra

Rakodó munkalehetőség Budaörsön

Rakodó állás - Budaörs

Budaörsi Logisztikai céghez keresünk rakodó munkatársakat.

A munkarend fix 1 műszakos.

Mik lesznek a feladataid?

  • csomagküldemények kézi feldolgozása/szortírozása

  • raktáron belüli kézi anyagmozgatás (kézi békák segítségével)

  • a csomagok változó méretűek, de természetesen betartjuk az emelhető súlyhatárokat

  • PDA (egyszerű kézi számítógép) kezelése

  • gépjárművek rakodása

Milyen a munkaidő?

  • 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig napi 8 órában.
  • Állandó délután esetében esetében: 13:25-21:45-ig
  • Állandó éjszaka esetében: 20:00-04:20-ig

Mivel háláljuk meg a munkádat?

    • bérezés: brutto 1580 - 1609 Ft/óra + műszakpótlék
    • munkához szükséges felszerelés
    • hosszú távú, bejelentett munkaviszony

    Várjuk a jelentkezésedet, ha van

    • általános iskolai végzettséged

    • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítványod

    • és pontos, precíz munkavégzés jellemző rád

    Előny a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat!

    Hogyan jelentkezz?

    Fényképes önéletrajz csatolásával itt az oldalunkon vagy a tomi.daniel@viapan.hu - n tud jelentkezni.

    Budaörs
    Teljes munkaidő

    Létrehozás dátuma: 15.01.2022

    Állás megosztása