Ugrás a tartalomra

QUALITY – VEVŐTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Nemzetközi hátter&#369 ELEKTRONIKAI gyártó vállalat magyarországi SUPPORT KÖZPONTJÁBA keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

QUALITY – VEVŐTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)Feladatok

  • A termék vevői követelmények szerinti mérnöki/minőségügy támogatása
  • Együttműködés a vállalat belső és külső partnereivel (Product Quality/Manufacturing, Technical Sales, Supply Chain, Design, Project Teams, stb.) az EMEA és az APAC régiókban
  • Termékminősítés, műszaki támogatás nyújtása
  • PPAP dokumentáció összeállítása és karbantartása az iparági szabványoknak megfelelően
  • Új és meglévő termékeknél a vevői igény szerinti terméktesztek, mérések kiértékelése, eredmények összegzése
  • A termék műszaki változtatásainak lekövetése, PCN jóváhagyatási folyamat támogatása
  • Dokumentációkezelés, procedúrák, anyagspecifikációk kezelése, frissítése (BOM)
  • Fejlesztési projektek támogatása
  • Riportok, prezentációk készítése a management felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki (ideálisan villamosmérnök, mechatronikai mérnök) végzettség vagy műszaki diploma és középfokú elektronikai végzettség
  • Junior/Medior tapasztalat elektronikai gyártó környezetben minőségügyi/mérnöki területen
  • Ideálisan félvezetők fejlesztésében/gyártásában szerzett gyakorlat (mérési, tesztelési, elemzési folyamatok ismerete)
  • Minőségügyi sztenderdek, technikák ismerete (ISO 9001, IATF, PPAP, stb.)
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Haladó szintű IT ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Kiváló elemző készség
  • Jó koordinációs és problémamegoldó készség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet
  • Home office lehetőség (heti 2 nap)
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafeteria, bónusz, bejárás támogatása)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, betanulást támogató, barátias légkör

A munkavégzés helyeBudapest XI. kerület

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: QUALITY – VEVŐTÁMOGATÓ MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Budapest XI. kerület

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása