Ugrás a tartalomra

Quality Supply Assistant

Quality Supply Assistant pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat szarvasi partnercégünk részére.

Feladatok

  • Az üzemi feldolgozás során elkészült tételek/batchek minőségi eredményeinek nyomon követése és rögzítése SAP termelésirányítási rendszerünkben, valamint egyéb rendszerekben.
  • Batchek aktualizálása és karakterizálása, raktárhelyek közti mozgatása a minőségi eredmények alapján
  • Az elkészült batchek szállíthatóvá tétele a minőségi paraméterek alapján
  • Import batchek ellenőrzése, adminisztrációja
  • Napi riportok készítése
  • Szoros együttműködés az üzemmel, üzemi raktárral és a szállítási feladatokat ellátó logisztikai csapattal

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Haladó szintű MS Excel felhasználói tudás
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód, jó kommunikációs készség, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Vetőmagüzemi gyártástervezésben, készletgazdálkodásban szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit nyújtunk

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Stabil nemzetközi háttér

Szarvas, 5540 Magyarország
Békés
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 23.09.2020