Ugrás a tartalomra

Quality Supervisor/Quality Team Leader

Az Ön új cége

Partnerünk autóipari gyártócég Európai háttérrel Pest megye déli részén, amely OEM-ek részére szállít be termékeket. A vevőik között így prémium ügyfelek szerepelnek. A vállalathoz Quality Supervisort keresünk, aki koordinálja és összefogja a vállalat minőségügyi csapatát és támogatja a Quality Manager-t a minőségbiztosítás kérdéseiben, magas szintű fenntartásában.

Feladatai az új pozícióban:

  • Felügyeli és koordinálja a vállalat minőségbiztosítási osztályának napi célkitűzéseit, feladatait és a felmerülő problémákat
  • Szükség esetén a minőségbiztosítási vezetőt (quality managert) képviseli auditokon és szakmai egyeztetéseken
  • Auditokon és auditokra való felkészülésben aktív részvétel
  • Minőségi problémák esetén koordinálja a javító intézkedéske bevezetését
  • Részvétel a vevői és beszállítói kapcsolattartásban és a minőségügyi problémák kezelésében mindét oldalon
  • Képzési tervet készít az osztály számára
  • Ellenőrzi a munkautasítások, folyamatok megvalósítását a termelésben
  • Szükség esetén javaslatokat tesz az alkatrészek specifikációinak módosítására
  • Folyamatosan ellenőrzi és szükség esetén módosítja a vállalat minőségbiztosítási eljárásait és politikáját
  • Minőségügyi terület teljesítménymutatóinak folyamatos nyomon követés és kontrollálása
  • A vállalat minőségügyi szervezettségét tekintve folyamatfejlesztések végrehajtása

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú végzettség
  • 5+ éves minőségügyi tapasztalat, átfogó szakmai ismeretek
  • Autóipari tapasztalat és iparági minőségügyi szabványok ismerete
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől

  • Alapbérezési sáv bruttó 1.100.000-1.200.000-ig
  • Magas szintű felelősségi kör
  • Emberközpontú Európai háttér
  • Fejlődő, növekvő vállalati háttér
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Autóiparban hazánkban egyedibb termékkör megismerésének lehetősége

Mit kell tennie most
 Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol nyelvű önéletrajzát!

Pest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.09.2022

Állás megosztása