Ugrás a tartalomra

Quality mérnök - Kecskemét

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Quality mérnök

pozícióra keres munkatársat kecskeméti Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a kiemelt beszállítókkal, társosztályokkal és gyártómérnökökkel
  • Aktívan részt vesz a belső és külső, beszállítói auditokban, vállalati önértékelésekben
  • Szervezet felkészítése minőségügyi auditokra
  • Felelősséggel tartozik a céges minőségügyi szabványok/előírások, vevői szabványok előírásainak megfelelő dokumentáció, folyamatok, módszerek és gyakorlat kidolgozásáért, dokumentálásáért és bevezetéséért
  • Minőségügyi rendszer fenntartása, folyamatos fejlesztése
  • Felelős a helyesbítő és megelőző intézkedések bevezetéséért, időbeni lezárásáért
  • Beszállítói reklamációk kezelése (8D riport kiértékelése)
  • Nemzetközi együttműködés a társgyárakkal
  • Beszállítók minőségteljesítésének folyamatos nyomon követése

Elvárás:

  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat
  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Minőségügyi technikák gyakorlati ismerete: többek között: FMEA, 8D, CP, PPAP, MSA, SPC
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Német nyelv ismerete előny

Munkáltató ajánlata:

Versenyképes bérezés

Vonzó juttatási csomag (cafetéria a 4. hónaptól, 13.havi fizetés)

Stabil munkahely

Biztos, hosszútávú munkalehetőség

Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03034@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20/331-19-45-ös mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.