Ugrás a tartalomra

Quality Engineer

Quality Engineer (non-automotive gyártás)

Az Ön új cége
Partnerünk egy nemzetközi jelenlétű vállalat egy saját fejlesztésű és gyártású termékkel, amely az iparágában az egyik leggyorsabban fejlődő globális jelenlétű termék. Új munkatársukat a cég növekedése, intenzív fejlődése okán keresik Quality Engineer pozícióba. Minőségbiztosítási környezetük az ISO 9001-es rendszerre épül, ám aktívan alkalmazzák az autóipar jó gyakorlatait it.

A cégcsoport modern munkakörnyezetet, kiváló well-being juttatásokat kínál a munka-magánélet kiváló egyensúlya mellett! Sokoldalú, széleskörű munkakörbe várják új kollégájukat, ahol jelentősen kevesebb vevői reklamáció és sokal több értékes vevői kapcsolattartás van jelen! Ha a fentiek felkeltették érdeklődésed, várom jelentkezésed!

Feladatai az új pozícióban

  • Minőségellenőrzési folyamatok koordinálása
  • Nem megfelelő anyagkezelési folyamat felügyelete
  • Vevői reklamációk kezelése és kivizsgálása, dokumentálása
  • Egyéb minőségügyi dokumentumok elkészítése, felülvizsgálata, módosítása
  • Beszállítókkal kapcsolattartás és beszállítói egyeztetéseken való részvétel
  • Próbagyártásokon és mintagyártásokon való részvétel
  • A gyártás támogatása minőségbiztosítási oldalról
  • Változáskezelési folyamatokban (EC) részvétel
  • Minőségügyi területhez kapcsolódó oktatások a szervezeten belül
  • Rendszeres riportok és elemzések készítése

Mire van szüksége a sikerhez

  • Legalább 1-2 éves minőségbiztosítási tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • ISO 9001 vagy IATF 16949-es gyártási környezetben szerzett rutin
  • Nyitottság széleskörű gyártásközeli quality engineer pozíció betöltésére

Mire számíthat partnerünktől

  • Heti 1 nap HO lehetőség, rugalmas munkaidő
  • Versenyképes alapfizetés tapasztalathoz igazítva
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Wáberer magán egészségbiztosítási csomag
  • Ingyenes sportolási lehetőség (AYCM kártya)
  • Innovatív, nemzetközi termék és munkakörnyezet, modern megoldások és technológiák
  • Stabil vállalati háttér, dinamikus fejlődés
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Fejlődési és tanulási lehetőség, szakmai képzések

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol vagy magyar önéletrajzát.

Pest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.09.2022

Állás megosztása