Ugrás a tartalomra

Projektvezető (szerb nyelvtudás) - Székesfehérvár

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Projektvezető

(szerb nyelvtudással)

munkatársat keres székesfehérvári csapatába.

Feladatok:

  • Szerb munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • Új munkatársak teljes körű tájékoztatása
  • Munkába lépés támogatása, oktatásokon való részvétel, fordítás
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Munkaügyi adminisztráció elvégzése
  • Aktív részvétel a toborzásban, interjúztatásban
  • Havi kimutatások készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Szerb nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • "B" kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, empátia
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítmény- és minőségi bónuszok
  • Cafetéria
  • Fiatalos csapat
  • Változatos feladatok

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

Fejér
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 27.02.2020