Ugrás a tartalomra

PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPAR)

Projektvezető mérnökként leendő feladatai lesznek:

  • Tervezési feladatok: a kivitelezési terület organizációs tervének elkészítése, folyamatos aktualizálása, a projekt műszaki és pénzügyi ütemtervének összeállítása
  • Szakértők koordinációja: a projektcsapat - építésvezetők, előkészítők és technikusok - szakmai irányítása, alvállalkozók és beszállítók kiválasztása, szerződési feltételeinkek meghatározása, a kivitelezés folyamán a teljesítések nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok: megrendelővel, tervezővel és partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, teljesítési igazolások kiadása
  • Részvétel az éves és negyedéves termelési tervek összeállításában, rendszeres és ad hoc jelentések készítése a vezetőség részére

Megbízónk elvárásai:

  • Építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • Legalább 8 éves magasépítési területen szerzett kivitelezői tapasztalat, melyből legalább 5 év projektvezetői beosztásban
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete külföldi megrendelőkkel történtő tárgyalások miatt
  • Microsoft Office és AutoCAD magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit Megbízónk kínál:

  • Tapasztalathoz illeszkedő, kiemelkedő bérezés
  • Céges autó magánhasználatra is
  • FMV jogosultsággal és Mérnöki vagy Építész Kamarai jogosultságokkal kapcsolatos összes költség fedezete
  • Havi nettó 33.000 Ft SZÉP kártya juttatás
  • Próbaidőt követően baleseti és életbiztosítás
  • Képzési lehetőségek
  • Csapatépítő rendezvények
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása

A munkavégzésről további részletek:

  • Munkavégzés helye: Debrecen és környéke
  • Munkaidő: heti 40 óra kötetlen munkarendben (a csapat beosztása: 7:30-16:00-ig, így a legideálisabb ez lenne)

Kattintson a Jelentkezés gombra, és csatolja a magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzát!

Hajdú-Bihar
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása