Ugrás a tartalomra

Projektvezető mérnök

Projektvezető mérnököt keresünk budapesti épület automatizálási partnerünk csapatába

Az Ön új cége:

Projektvezető mérnök pozíció nyitott nemzetközileg elismert, épület automatikával foglalkozó partnerünk csapatában Budapesten.

A következő feladatokban számítanak a leendő Projektvezető mérnökre:

  • A projektek felelős irányítása a kivitelezéstől az átadásig
  • Tervek elkészíttetése alvállalkozókkal és a kész tervek ellenőrzése
  • Projektek kooperációin történő részvétel
  • Megrendelőkkel / alvállalkozókkal történő kapcsolattartás

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú, villamosmérnök végzettség
  • FMV jogosultság megléte vagy kiváltása
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Automatizálásban alkalmazott megoldások ismerete

Mire számíthat partnerünktől:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafetéria, laptop, telefon, vállalati autó, bónusz)
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Mit kell tennie most:

 Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített, szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 06.12.2022

Állás megosztása