Ugrás a tartalomra

Projektmérnök - Mór

Feladatok:

  • Termék-, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag bevezetéssel, módosításokkal kapcsolatos projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása
  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése
  • Új projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése (Procesflow, FMEA, ODS stb.)
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, launch, termelés, németországi központ (CBU))
  • Szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó folyamatok berendezések optimálása, szükség szerintimódosítása
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)
  • Hegesztési technológiák (MAG/MIG, lézer, ellenállás hegesztés stb.) ismerete,
  • Robotikával kombinált hegesztési rendszerek integrálása

  • Gépész/hegesztőmérnöki végzettség
  • Min. 3-5 éves, autóipari műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Projektmenedzsment szemlélet
  • Jó kommunikációs tárgyalási készség, határozott személyiség
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Színes, változatos munka
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, Veszprém megyei partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Mór, 8060 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 08.09.2023

Állás megosztása