Ugrás a tartalomra

Projekt logisztikus - Veszprém

Feladatok:

  • Új termékek bevezetése esetén minden, a termékhez kapcsolódó ellátási lánc tevékenység irányítása, végrehajtása, beleértve a belső és külső szállítást, csomagolást, raktározást, ERP rendszert
  • Projekt logisztikai folyamatok standardjának definiálásában való részvétel, akciótervek kidolgozása
  • Alkatrész szállítás és a késztermék ütemezés meghatározása
  • Logisztikai protokoll meghatározása
  • Alkatrész- és késztermék készletek tervezése és nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Logisztika és szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete
  • Kiváló elemző- és szervezőkészség
  • Proaktív személyiség

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Német/francia nyelv ismerete
  • Elektronikai ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag (teljesítménybónusz, étkezési támogatás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás,kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenység támogatása
  • Képzési lehetőségek támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

Dinamikusan fejlődő, multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító Partnerünk részére toborzunk és közvetítünk munkavállalókat.

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 30.01.2023

Állás megosztása