Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Külföldi ingatlanfejlesztési projektekkel foglalkozó megbízónk budapesti csapatába keresünk Projekt koordinátort. A csatlakozó kolléga a folyamatban lévő ingatlan fejlesztésekhez, illetve a kész ingatlanok üzemeltetéséhez kapcsolódó folyamatok adminisztratív koordinációjával foglalkozik majd egy profi, ambiciózus és sikeres csapatban.

Ha érdekel a turizmus, és rendelkezel gazdasági alapokkal, valamint szívesen fejlődnél egy növekvő nagy presztizsű cégnél, jelentkezz önéletrajzoddal e-mailben vagy oldalunkon!

A következő feladatokkal fogsz foglalkozni:

  • külföldi turisztikai fejlesztési projektek támogatása (pl.: ügyvédi irodákkal, tervező irodákkal való kapcsolattartás)
  • külföldi cég portfolió operatív működéséhez szükséges koordinációs feladatok ellátása
  • projekt és feladat managementhez kapcsolódó státuszok riportok készítése és kezelése
  • alapvető pénzügyi és üzletviteli feladatok koordinálása
  • kapcsolattartás magyar és külföldi kollégák között
  • adminisztratív feladatok és dokumentum kezelés

Elvárások / Requirements

Jelentkezz, ha:

  • már van 2-3 év tapasztalatod
  • ideálisan projekt menedzsment vagy projekt koordináció területén dolgoztál
  • stabil, felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • szereted a pörgős, tartalmas napokat
  • érdekel a szállodaipar és van benned nyitottság pár havonta külföldre utazni
  • talpraesett, precíz, pro-aktív és dinamikus csapatjátékos vagy

Amit nyújtunk / Benefits

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • profi, magas szakmai standardokkal dolgozó csapat
  • stabil háttér és izgalmas projektek
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias és siker orientált légkör
  • modern, exkluzív irodai környezet

Randstad Hungária Kft. logó

Projekt koordinátor

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 23.03.2022

Állás megosztása