Ugrás a tartalomra

Projekt Adminisztrátor

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi  hagyományaira és nemzetközi hátterére építve munkatársaival elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért.

Feladatok:

  • A képviselt területhez tartozó folyamatok, eljárások és munkavégzési módszerek azonosítása és listázása
  • A rendszer törzsadatok feltöltéséhez szükséges adatok megszerzése és a meghatározott struktúrának megfelelő előkészítése
  • Felhasználói elfogadási tesztek (UAT) előkészítése, végrehajtása folyamatokonként és a szükséges eljárások és munkafolyamatok rögzítése
  • Az eltérések és a korrekciós intézkedések azonosítása
  • Adatmigrálási tevékenységek kezelése: adatgyűjtés, szelektálás, kinyerés, feltérképezés és jóváhagyás.
  • A végfelhasználók oktatásához szükséges képzési dokumentáció létrehozása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú képzésben való részvétel
  • Informatikai eszközök használata iránti affinitás és SAP vagy más ERP rendszer ismeretek
  • Termelésirányító rendszerek működésének ismerete
  • Angol nyelvű kommunikáció
  • MS Office ismeretek

Munkaidő

  • Heti 25-40 óra
  • Hosszútáv (2023-ig)

Amit kínálunk

  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég speciális üzletágának működésébe
  • Br.:1500-Ft/óra

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Miskolc
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása