Ugrás a tartalomra

Budapesti Fejlesztési Központjuk 2005-ben nyitotta meg kapuit. Mára egy olyan jelentős kutató-fejlesztő központtá nőtte ki magát ahol a fejlesztési projektek a főbb mobilitási trendekre fókuszálnak: legyen szó önvezető, elektromos vagy hálózatba kapcsolt járművekről. Több, mint 4000 mérnök dolgozik komplex autóipari termékeken számos mérnöki szakterületet képviselve a szoftverfejlesztéstől egészen a mechanikai és elektronikai tervezésig

Kell ennél több? Csatlakozz
PROJECT SOFTWARE QUALITY MÉRNÖKKÉNT!

Project Software Quality Engineer

Feladatok

Fő kapcsolattartó személy a projekten belül minden minőséggel kapcsolatos témában, a projekt elejétől kezdve egészen a fejlesztési szakasz végéig.

A minőség képviselete a fejlesztési projektekben ill. a termékfejlesztési folyamatban.

A vevők elvárásainak és követelményeinek megértése, a megfelelő fejlesztési minőségcélok lebontása érdekében.

A minőség-orientált gondolkodás terjesztése (coaching) a projekt csapaton belül.

Fejlesztési projektek tevékenységeinek támogatása minőségmenedzsment szempontból.

Projekt specifikus minőség terv alapján az egyes fejlesztési területek munkacsomagjainak folyamatos ellenőrzése.

Minőségi kapuk (Quality Gate-ek) moderátoraként a termék- és projektcélok ellenőrzések, illetve értékelése.

Projekten belül a külső szabványoknak (A-SPICE, ISO 26262 és IATF 16494) ill. belső előírásoknak való megfelelősség biztosítása.

Szoros együttműködés a projektvezetővel, a részprojekt-vezetővel (pl. SW vagy HW), a rendszermérnökkel ill. a fejlesztőcsapattal a termék minőséget érintő kérdésekben.

Részvétel a folyamatok fejlesztésében, illetve a fejlesztési javaslatok kidolgozásában.

Elvárások

Informatikai vagy mérnöki vagy minőségügyi tanulmányok, illetve ezeken a területeken szerzett releváns munkatapasztalat.

Rugalmasság, kooperatívitás, kreatív csapatjátékos attitűd (nemzetközi csapatokban való részvétel).

Folyamatszemlélet.

Tárgyalóképes angol nyelvismeret.

Egyéb információ

Noha nem baj, ha nincs meg, hiszen szükség esetén megtanítják és képzéssel támogatnak, de nagy előny, ha:

ASPICE, ISO26262, IATF 16949 szabványkörnyezet ismerete.

Autóipari munkatapasztalat minőségügyi területen.

Termék- vagy SW fejlesztési projekt tapasztalat.

Amit nyújtunk

  • Aspice vagy ,,Provisional Assessor" képzésben támogatnak, hozzájárulnak, hogy megerősítsd az autóipari skilljeid.
  • Meglehetősen erős alapcsomag,- érdemes a "teljes képet" nézni (Teljesítménybónusz, alapbér, inflációs pótlék..).
  • Hybrid munkavégzés, nincs kötelező bejárás.
  • Új kampuszt építenek, csúcsmodern irodai környezet.Lehetőség szerint találkozz Velük, bizonyosodj meg róla!
  • Nemzetközi környezet, befogadó szervezeti kultúra és emberközpontú vezetőség jellemzi Őket.
  • Képzések tömkelege - nyelvtanulás, szakmai coach, mentor/buddy, munkahelyi pszichológus, technológiák, programnyelvek, soft és hard skill fejlesztő tréningek. Külföldre kiutazás lehetősége.
  • Rendszeres belső sport és kulturális események, sport klubbok.
  • Saját óvoda a cég közelében.
  • Könnyű megközelíthetőség vonattal, gyalog, autóval és biciklivel is -  biciklitároló, ingyenes parkolók biztosítottak.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása