Ugrás a tartalomra

Project Quality Manager - Koncentráltan Nyugat- és Északkelet-Magyarországon

Elvárások:

  • Minőségmenedzsment területen több mint 5 év szakmai tapasztalat (preferáltan élelmiszeripari, gyógyszeripari, orvosi eszköz gyártásban vagy kozmetikai iparban, vegyiparban, akár FMCG területén)
  • Releváns felsőfokú végzettség (diploma)
  • Minőségügyi technikák ismerete, gyakorlati használatukban szerzett tapasztalat
  • Auditokon való aktív részvétel (beszállítói, vevői, belső)
  • Aktív, legalább erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Mobilitás és rugalmasság a változó munkavégzési helyszínek miatt
  • Vezetői ambíciók
  • Nagyfokú önállóság

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Projektvezetési tapasztalat

Feladatok:

  • Bemintázások
  • Projektmenedzsment
  • Beszállítói menedzsment
  • Belső folyamatfejlesztés
  • Oktatások, képzések
  • Vevői minőségügyi projektek
  • Reklamációk kezelése
  • Kockázatelemzések

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti - de mindenképp versenyképes – bérezés!
  • Home office lehetősége, továbbá Győrött és Tatán iroda biztosítása
  • Elkötelezett, profi, ambiciózus felső szintű vezetés
  • Változatos és izgalmas szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Koncentráltan Nyugat- és Északkelet-Magyarországon

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. elsősorban a nyugat - és északkelet - magyarországi régióban tevékenykedő,  felfutó minőségi szolgáltató számára keres agilis senior quality mérnököket hosszútávú együttműködésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt e-mail címre! A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Szombathely
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.11.2021

Állás megosztása