Ugrás a tartalomra

Project Quality Engineer (APQP/PPAP mérnök)

Project Quality Engineer (APQP/PPAP mérnök - angol nyelvtudással)

Az új munkahelyed:
Partnerünk egy multinacionális autóipari vállalat, amely olyan kiemelt és elismert vevők részére gyárt termékeket, mint a BMW, Daimler vagy Porsche. A vállalat világszerte több mint 20 országban gyárt hajtáslánc-technológiai és polimer-technológiai termékeket. A cég által gyártott terméke hozzájárulnak a környezet megóvásához azáltal, hogy csökkentik a káros anyag kibocsátásokat, zajokat. Fiatalos és modern munkakörnyezetbe várják új kollégájukat!

Feladataid az új pozícióban:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a központi APQP/PPAP csapattal
  • Vevők képviselete a termék fejlesztés és bevezetés során
  • Bemintázáshoz szükséges dokumentumok készítése és nyomon követése
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése a termék életciklusa során (pl. PFMEA, CP, folyamatábrák, ellenőrzési utasítások, FMEA, SPC)
  • Termék és folyamat auditok lefolytatása
  • Vevői és tanúsító auditokon való aktív részvétel
  • Megelőző intézkedések bevezetése a minőség fenntartása érdekében

Mire van szükséged a sikerhez

  • Angol magabiztos nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási tapasztalat autóiparban
  • APQP és PPAP ismeretei

Előnyként értékeljük, ha a német mellett angolul is magabiztosan beszélsz.

Mire számíthatsz partnerünktől:

  • Versenyképes alapbér tapasztalataidhoz mérten (bruttó 750.000-850.000 bérsávig)
  • Egyéb juttatások havi bruttó 25.000 cafeteria és éves bónusz ami havi bontásban kerül kifizetésre (bruttó 50.000-58.333 Ft), emellett bejárási támogatás
  • Fejlődési lehetőség projekt fókuszú minőségbiztosítási pozícióban
  • Stabil és jól szervezett német vállalati háttér
  • Összetartó, stabil csapat

Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küld el nekünk frissített önéletrajzod.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása