Ugrás a tartalomra

Production Planner

TERMELÉSTERVEZŐ

FELADATOK

  • Beérkező igények alapján a legoptimálisabb gyártási terv elkészítése
  • Rövid- és középtávú gyártási kapacitástervezés
  • Előrejelzések, gyártási tervek, gyártási rendelések kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Cikkek tervezéshez szükséges törzsadatainak, beállításainak és gyártási darabjegyzékeinek naprakészen tartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Napi, heti, havi gyártási- és létszámtervek készítése és azok napi szintű nyomonkövetése
  • Gyártás indításhoz szükséges dokumentumok kiadása és kezelése
  • Gyártási tervek napi szintű teljesülésének követése, azok elemzése és eltérés esetén a szükséges intézkedések meghozatala
  • Beszállítók, kooperációs partnerek, alvállalkozók munkájának megtervezése és napi szintű követése
  • Készletek nyomon követése, készleteltérések és anyaghiányok azonnali jelzése, kezelése, valamint szükség esetén a gyártási terv módosítása
  • Félkész-, késztermék készletszintek figyelése termelésben, raktárban és külsős partnereknél, szükség esetén készletellenőrzésben való részvétel
  • Együttműködés a különböző társrészlegekkel (mérnökség, minőségügy, pénzügy)
  • Próbagyártások és mintagyártásokon való részvétel, azokhoz szükséges idők allokálása a termelésben
  • Karbantartások ütemezése a gyártási tervekbe
  • Változás menedzsment: új termékek, változások bevezetésének és előzőek kifutásának koordinálása, megmaradó készletek elkerülésére való törekedés
  • Rendszeres státuszjelentések, riportok és elemzések készítése a termelési tervekről a management felé, közvetlen riport a gyárigazgató felé

ELVÁRÁSOK

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat termeléstervezőként
  • Nemzetközi gyártó környezetben termelési, logisztikai, anyagellátási területen szerzett tapasztalat
  • Folyamatszemlélet, LEAN gondolkodásmód
  • Vállalatirányítási rendszerek és termeléstervező szoftverek ismerete
  • Kiemelkedő Microsoft Excel tudás, erős felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
  • Határozott és proaktív személyiség, megbízhatóság, önállóság, pontosság, gyorsaság
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség, problémamegoldó képesség, komplex gondolkodás
  • Következetesség és stressztűrő képesség
  • Közvetlenség, kreativitás és nyitottság a fejlesztések felé
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • „B” kategóriás jogosítvány

Pest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 30.09.2022

Állás megosztása