Ugrás a tartalomra

Production Area Quality Manager - Veszprém

Feladatok:

  • Fizikai minőségi mutatók kezelése a termelési területen
  • Minőségfejlesztési tervek kidolgozása és koordinálása
  • A termékek és folyamatok megfelelőségének figyelemmel kísérése és érvényesítése
  • Minőségi hálózat kezelése a termelési területen
  • Gyártásellenőrzések megszervezése
  • Termelési területtel kapcsolatos események kezelése belsőleg és az ügyfelekkel
  • Csoportvezetők támogatása a vevői elégedettség elérése érdekében

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Legalább 5 év autóipari tapasztalat
  • Min. 3-5 év minőségbiztosítás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

·Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárás támogatás, iskolakezdési támogatás, 13. havi bér)

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 331-19-45-ös mobilszámon!

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 09.08.2022

Állás megosztása