Ugrás a tartalomra

Folyamatmérnök

A te új céged

Partnerünk egyedi technológiával és termékkel rendelkező gyártóvállalat Vas megyében. A vállalat több mint 35 országban képviselteti magát 16.000 munkavállalóval. A cégcsoport olyan iparágban tevékenykedik, amely a covid alatt is jelentős mértékű növekedést tudott generálni, ez a nagymértékű fejlődés pedig tovább folytatódik náluk.

Jelenleg növekedés miatt keresünk hozzájuk folyamatmérnököt, aki egy teljesen újonnan felépülő gyártócsarnok technológiai felépítésében, folyamatainak kiépítésében támogatja majd a céget! Ebben az egyedülálló lehetőségben külföldi tapasztalatszerzésre és tanulásra is nyílik lehetőség, hogy egy Magyarországon ritka technológiát valósíthass meg mérnökként!

Ha szeretnél egy üzletileg nagy potenciállal rendelkező iparágban hosszútávú karriert építeni itt lehetőséged nyílik rá, várjuk jelentkezésed! A vállalat sokat tesz azért, hogy a cégüket sikeres, motivált és elkötelezett munkavállalói csapat alkossa. Munkavállalóikat rugalmas munkaidővel, évi 20 nap HO-val, éves fizetésemeléssel és széleskörű juttatásokkal várják!

Feladatai az új pozícióban:

  • egy új gyáregység technológiai felépítésében való aktív mérnöki szerepvállalás
  • különböző gyártási és gyártást támogató folyamatok, fejlesztések megtervezése
  • a technológiák kapcsán tesztek megtervezése és végrehajtása
  • munkautasítások elkészítése, majd fejlesztése a hatékonyabb termelés érdekében
  • műszakjelentések ellenőrzése és ezekhez adatszolgáltatás, termelésben előforduló hibák feltárása és korrigálása
  • change control és validációs folyamatok koordinációja, ezekhez dokumentációk elkészítése
  • Lean gyártási elvek alkalmazása a termelési munkaszervezésben, folyamatok kialakítása és fejlesztése során
  • az új technológiák beállítása, a beüzemelt megoldások magas szintű megfelelőségének fenntartása a hatékony termelés érdekében

Mire van szüksége az új pozícióhoz:

  • Műszaki mérnöki diploma (pl. gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök, esetlegesen vegyészmérnöki háttér megfelelő termelési műszaki szakmai tapasztalatok mellett)
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat ipari gyártás területen (nincs iparági elvárás)
  • Angol magabiztos, tárgyalóképes nyelvtudás (külföldi betanulás és egyeztetések külföldi társosztályokkal az új technológiák kapcsán)

Mire számíthat partnerünktől:

  • Stabil és válságálló iparági háttér
  • Hazánkban egyedi és izgalmas technológiai környezet
  • Alacsony fluktuáció, magas szintű dolgozói megbecsültség
  • Éves fizetésemelések
  • Céges mobiltelefon (korlátlan magánhasználattal) és laptop
  • Téli és nyári bónusz
  • Éves bónusz
  • Évi 20 nap Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő (törzsidő: 9:30-14:30 között)
  • Egyedülálló szakmai kihívás – új technológia meghonosításában
  • Hosszútávú karrierlehetőség a cégnél valódi előrelépési lehetőségekkel

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

Vas
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 29.09.2022

Állás megosztása