Ugrás a tartalomra

Présüzemi operátor - Sóskút

Préselt kerámiák előkészítése, válogatása. Termékek vizuális ellenőrzése, selejtek kiválogatása és az ehhez szükséges adminisztráció elvégzése.

Feladatok:

  • Termékek előkészítése, válogatása
  • Selejtek kiszűrése
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Fizikai teherbíró képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Kézügyesség
  • Sikeres tesztírás

Amit kínálunk:

  • Heti fizetés
  • Egyszerűsített foglalkoztatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 3 műszakos, illetve folyamatos munkarend

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Sóskút

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni a kapcsolati adatoknál megadott elérhetőségeken lehet!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Sóskút, 2038 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 05.05.2022

Állás megosztása