Ugrás a tartalomra
header
CRITERION KÉSZPÉNZLOGISZTIKAI Kft. A CRITERION CSOPORT RÉSZEKÉNT KERES:
Postázó kollégát

 (állandó éjszakás munkarendbe)

A CRITERION Készpénzlogisztikai Kft. (G4S jogutód) kihívást
és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít számodra függetlenül attól, hogy karriered
melyik állomásánál tartasz. Köszönhetően a változatos feladatköröknek és a pörgős
munkahelyi hangulatnak, a CRITERION olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.
Ha úgy érzed, szívesen erősítenéd Magyarország legnagyobb készpénzlogisztikai
szolgáltatásokat nyújtó cégének csapatát, jelentkezz hozzánk!
header

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Beérkező postazsákok, küldemények átvétele, rakodása, átadása
  • Postazsákok tartalmának rögzítése, csoportosítása, járatra szervezése
  • Postazsákok számítógépben történő rögzítése, nyilvántartása

TÉGED KERESÜNK, HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereted van
  • Feddhetetlen az előéleted
  • Jól tűröd a monotóniát

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • Egy jó csapat még jobb lesz, ha egy ismerősöddel dolgozhatsz, ráadásul ajánlási rendszerünk keretében bruttó 200.000 Ft-tal lehetsz gazdagabb
  • Nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. a családi adókedvezmény, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlékok
  • Könnyen megtalálsz minket, mivel központi helyen vagyunk, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól
  • Kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • Gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • Kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal:

ingyenes belépők:

  • Állatkert
  • Vadaspark
  • Budapest Eye
  • Városligeti Műjégpálya
  • Budakeszi Dinó Park

további érdekes programok:

  • Családi napjaink
  • Közös karácsonyi forgatagunk
  • Horgászversenyek
  • Túrák
  • Céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások
  • Gyermektábor, mely nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozást ígér csemetéiteknek
  • Vidékről bejáró kollégáink számára útiköltség támogatást  biztosítunk (MÁV, VOLÁN)

ELÉRHETŐ JÖVEDELEM:

  • Bruttó: 260.000 Ft +12.500.- szép kártya juttatás

 Munkarend:

  • 17:00-05:00 (12 órában) vezénylés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest XIII.kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a munkakör feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

footer

Budapest
Pest
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 05.06.2021

Állás megosztása