Ugrás a tartalomra

Portfólió-elemző gyakornok

Feladatok:

  • Know Your Customer (KYC) felülvizsgálatok elvégzéséhez szükséges anyagok begyűjtése angol nyelven és angol nyelvű anyagokból
  • A legyűjtött/beérkezett adatok ellenőrzése, rendszerezése
  • Kérdés/probléma esetén egyeztetés a kollégákkal
  • Elkészült KYC anyagok ellenőrzése, hiányosságok feltárása és jelentése
  • Szkennelés/fénymásolás

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • MS Office (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti minimum 25-30 óra vállalása, napi 6-8 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1350 Ft/óra diákbér
  • Betekintés egy bank működésébe, rendszereibe, folyamataiba
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Német vagy olasz nyelvtudás
  • Heti 40 óra vállalása

Jelentkezés Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatold fényképes önéletrajzodat, majd kattints a "Jelentkezem" gombra. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása