Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél egy korrekt, stabil cégnél dolgozni? Szívesen dolgoznál porfestésben? Akkor ne habozz, jelentkezz!

Budapest XI. kerületében működő, nemzetközi háttérrel rendelkező műszeripari partnerünk számára keresünk forgácsoló üzemébe porfestő munkakör betöltésére munkatársat.

  • A termékek elektrosztatikus porfestése
  • A porfestéshez szükséges előkészületek elvégzése (alkatrészek sorjázása, csiszolása, mosása)
  • Alkalmanként asztali, állványos fúrógépen történő munkavégzés (fúrás, menetfúrás)
  • Elvégzett munkafolyamatok dokumentálása

Elvárások / Requirements

  • Középfokú végzettség
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Önálló, precíz, hatékony munkavégzés, megbízhatóság
  • Monotonitást tűrő képesség

Előny: porfestési tapasztalat, forgácsolási ismeret

Amit nyújtunk / Benefits

  • családias, összetartó cég
  • igényes munkakörnyezet
  • biztos, multinacionális háttér
  • versenyképes bérezés

Randstad Hungária Kft. logó

Porfestő

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 13.10.2021

Állás megosztása