Ugrás a tartalomra

PLC programmer

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei gyártó partnerünk kompetencia- és kapacitás bővülés miatt új kollégákat keres csapatába. A cég egyike Magyarország és Miskolc legsikeresebb vállalatainak, mérnöki területen az ország legnagyobb tudásbázisával rendelkeznek.

Plc programozó

Főbb feladatok, munkák:

    • Gépátvételeken való részvétel, beüzemelés támogatása
    • Gyártósorok fejlesztése és üzemeltetésének támogatása PLC oldalról
    • PLC programok írása meglévő minták alapján, módosítások, hibakeresések eszközölése
    • Ciklusidők optimalizálása, gyártási folyamatok támogatása
    • Kapcsolattartás a robotprogramozókkal és a területvezetővel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokű végzettség (min. Ba / BSc)
    • PLC programozási tapasztalat (min. 1-2 év)
    • Középfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Mérnöki területen szerzett diploma
    • Robot programozási ismeretek
    • Gyökérök analízis tapasztalat
    • Gépgyártó vagy gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés (nem csak a régióban, hanem országos tekintetben is)
    • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
    • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
    • Lehetőség nemzetközi projektekben való részvételre

Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 11.11.2020