Ugrás a tartalomra

PL/SQL fejlesztő

Megbízónk a világ egyik meghatározó ERP (integrált vállalatirányítási rendszer) rendszer fejlesztője. Magyarországi irodáját több mint 20 éve indította és azóta kiemelkedő szereplője lett az iparágnak.  Jelenleg bővülő fejlesztői csapatukba keressük új munkatársukat a vállalat termékeinek és belső rendszereinek karbantartására, valamint fejlesztésére egy PL/SQL fejlesztő munkatárs személyében.

Feladatok:

  • Magas színvonalú szoftver megoldások, koncepciók megtalálása, fejlesztése az ERP rendszeren, azok egyes moduljain belül.
  • A tartományi igények teljesítéséhez szükséges követelmények elemzése és értelmezése.
  • A vállalatirányítási rendszer egyes moduljainak az ügyfél igényeihez köthető átalakítása, módosítása a tanácsadó kollégáktól kapott információk alapján.
  •  A termék teljesítményének és karbantarthatóságának biztosítása a vállalati szabványok, iránymutatások, folyamatok és eszközök betartásával.
  • Átfogó tesztelések végrehajtása.
  • Nemzetközi együttműködés a nemzetközi vállalat más országainak kollégáival fejlesztési és karbantartási feladatokkal kapcsolatosan.

Elvárások:

  • Felsőfokú IT végzettség (mérnök informatikus, villamosmérnök, szoftverfejlesztő) .
  • PL/SQL programozói gyakorlat

  • .NET keretrendszer, JAVA, Oracle adatbázis, valamint Scripting ismerete
  • Előnyt jelent a vállalatirányítási szoftverekkel kapcsolatos szakmai tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatmunkára való képesség

Munkavégzés helye: Budapest

Ami kínálunk: az IT tanácsadó iparágra jellemző jövedelmi csomag  + rendkívül modern, emberközpontú, egyedi munkahelyi design, home office lehetőség

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
2 év
Főiskolai végzettség
Középiskola

Létrehozás dátuma: 05.01.2022

Állás megosztása