Ugrás a tartalomra

Pizzakészítő, konyhai dolgozó (Budapest, IV. kerület)

Pizza készítő, konyha dolgozó - Budapest, IV. kerület

Csatlakozz Te is a Pizza Forte hálózatába!

Keressük csapatunk új munkatársait Budapest IV. kerületében található üzletünkbe, konyhai dolgozó és pizzakészítő pozícióba.

Ha lenne kedved dolgozni egy színvonalas pizzéria hálózatnál, akkor ne gondolkodj, jelentkezz!!!

Az sem gond, ha pályakezdő esetleg diák vagy, helyedet megtalálhatod nálunk!

Feladatok:

  • Pizzák és saláták készítése

Mit várunk Tőled?

  • Légy elkötelezett a munkád iránt
  • Szeress csapatban dolgozni
  • Agilitást, lojalitást
  • Tanulás iránti vágyat és terhelhetőséget
  • Ember központú hozzáállást

Előny: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helyszíne: Budapest, IV. kerület

És amit mi kínálunk!

  • Versenyképes bejelentett fizetés
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Hosszútávú alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Profi, szervezett csapat
  • Dolgozói étkeztetés
  • Szakmai gyakorlat sem szükséges, mi a képzést biztosítjuk
  • Nálunk a jókedv és az összetartó csapat garantált!

Várjuk online önéletrajzod!

Budapest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges

Létrehozás dátuma: 27.02.2020