Ugrás a tartalomra

PÉNZÜGYI VEZETŐ

Milyen feladatokban számítanak Önre?

  • A Társaság számviteli, pénzügyi, adózási tevékenységének felügyelete, ellenőrzése
  • Kb. 9 fős csapat koordinálása
  • Pénzügyi-számviteli folyamatok kialakítása, átszervezése
  • Külső könyvelő irodával kapcsolattartás – a könyvelés ki van szervezve, a pénzügy adatszolgáltatóként vesz részt a folyamatban
  • Pénzügyi, számviteli ellenőrzések
  • Riportok, statisztikák, vezetői beszámolók készítése - döntések előkészítéséhez
  • Kontrolling feladatok, éves tervkészítés

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú gazdasági vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat gazdasági, pénzügyi, számviteli területen
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Jó folyamatszemlélet és érdekérvényesítő képesség

A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • SAP Business 1 ismeret
  • Pénzügyi folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat

Mit kínál a cég?

  • Pozícióhoz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés, melyről bértárgyalás során állapodik meg a megbízóval
  • Igény esetén bejárástámogatás, vagy egyéb béren kívüli juttatás, mely szintén megállapodás kérdése

Munkaidő:

  • 7:00 - 16:00

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, Balmazújvárosi út

Amennyiben szívesen egyeztetne a részletekről, jelentkezni szakmai önéletrajzzal a lenti gombra kattintva lehetséges!

Debrecen
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása