Ugrás a tartalomra

Pénzügyi tanácsadó

A jelenlegi bizonytalan időkben még nagyobb szüksége van ránk az ügyfeleinknek. Változó világunkban mi jelentjük a biztonságot.

Ha fontos számodra, hogy munkáddal jó célt szolgál, segíts a bizonytalanságot kiszámíthatóbbá tenni, akkor jelentkezz pénzügyi tanácsadónak az Aegon csapatához.
Ingyenesen átképzési programunk által új szakmát adunk a kezedbe és egy új karrierpályán indulhatsz el.

Most online és személyes értékesítéshez keresünk pénzügyi szakértő utánpótlást!

Feladatok:

  • a cégcsoport termékeinek megismerése
  • értékesítési folyamat elsajátítása mentori segítséggel
  • meglévő és új ügyfelek felkeresése telefonon és online
  • ügyféligény felmérése
  • igény alapú pénzügyi tervezés és tanácsadás
  • online és/vagy személyes értékestés meglévő és új ügyfeleinknek

Amit nyújtunk:

  • szakmai átképzés, egy új hivatás elsajátítása
  • folyamatos fejlődési- és hosszú távú karrier lehetőség
  • kimagasló jövedelem lehetősége
  • betanulás után rugalmas munkavégzés
  • teljesítmény alapján plusz jutalék elérése
  • lendületes, támogató csapat vár

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség
  • diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előnyt jelent
  • céltudatos, motivált személyiség
  • kiemelt kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • informatikai rendszerek magabiztos használata
  • határozott, megnyerő fellépés

Gyere, erősítsd csapatunkat! Küldd el fényképes önéletrajzodat! Várunk!

Budapest
Miskolc
Debrecen
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 24.12.2020