Ugrás a tartalomra

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.
Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.
A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:
Pénzügyi /számviteli ügyintéző

Feladatok:

  • számlázás
  • házi pénztár kezelés
  • tárgyi eszközök analitikus és főkönyvi nyilvántartásaival kapcsolatos feladatok ellátása
  • banki utalások összekészítése
  • statisztikák készítése, leadása
  • analitikus nyilvántartások vezetése
  • közreműködés a havi, és éves zárásban

    Elvárások:

    • pénzügyi/ számviteli középfokú vagy felsőfokú végzettség, vagy mérlegképes könyvelői képesítés
    • pénzügyi, számviteli, könyvelési területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat

    Előny:

    • német/angol nyelvtudás
    • SAP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Határozatlan idejű szerződés
    • Munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
    • Megállapodás szerinti bérezés
    • Útiköltség támogatás

    Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével várjuk elektronikusan,
    vagy:
    Boschung EJT Kft., 5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

    Pénzügyi /Számviteli ügyintéző

    Dévaványa, 5510 Magyarország
    Békés
    Teljes munkaidő
    1 év
    OKJ képesítés

    Létrehozás dátuma: 15.01.2021