Ugrás a tartalomra

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMLÁZÁSI MUNKATÁRS

Amit Partnerünk kínál:

  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Szakmai fejlődési és karrierépítési lehetőség - egyéni teljesítmény és célok tekintetében teljeskörű betanítás vállalati könyvelői pozícióba is
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos, nyitott, lelkes csapat
  • Teljeskörű szakmai támogatás, betanítás
  • Modern munkavégzési eszközök, teljeskörű infrastruktúra
  • Céges mobiltelefon és laptop biztosítása

Főbb feladatok:

  • Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása, számlakiállítás - teljesítésigazolás és számlainformációs lapok alapján számlák készítése
  • Könyvelési folyamatok támogatása - adatrögzítés, beérkező számlák iktatása
  • Díjbekérők elkészítése
  • Számla reklamációk kezelése
  • Kintlévőség kezelés
  • Pénzügyi és egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Amit Partnerünk vár Öntől:

  • Számviteli, adózási területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • MS Office magas szintű ismerete (elsősorban az Excel, Word és Outlook alkalmazások)
  • Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás és megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Együttműködés és csapatmunkára való készség

Előny, de nem feltétel:

  • NAVISION / NOVITAX integrált vállalat irányítási rendszer ismerete
  • SCROLL program ismerete
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület

Munkaidő: H-P 08:30-17:00

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 30.01.2023

Állás megosztása