Ugrás a tartalomra

Pénzügyi adminisztrátor csomagolóüzembe (Budaörs)

  • Vezetők napi munkájának támogatása
  • Segédkezés számlázási, pénzügyi feladatokban
  • Segédkezés forecast, accruel készítésében
  • Csomagolási feladatok előkészítésének adminisztrációja
  • A csomagolóüzembe érkező termékek, csomagolóanyagok kezelése
  • Folyamatos készletellenőrzés
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások / Requirements

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás! (napi szintű kommunikáció angolul)
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Haladó Excel tudás

Amit nyújtunk / Benefits

  • Stabil vállalati háttér a Covid időszak alatt is!
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nincs hétvégi munkavégzés
  • Barátságos, támogató csapat
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása: 86% tömegközlekedéssel
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak balesetbiztosítás

Munkaidő: 2 műszak (H-P)

  • 06:00-14:00, 14:00-22:00

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Budaörs
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása