Ugrás a tartalomra

Pékségi eladó

Partnerünk, a Comida Services Kft., Budapest egyik legforgalmasabb éttermét üzemelteti, lendületes és fiatalos környezetben. Ezúttal újjonan nyílt pékségükbe keresnek diákokat pékségi eladó feladatkörbe. Munkád során most te is segítheted működésüket.

Feladatok:

  • Vásárlók kiszolgálása
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Kollégák munkájának támogatása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig végezhető diákmunka 07:00-14:00, vagy 14:00-21:00 közötti beosztásban
  • Heti minimum 20-30 óra vállalása

Munkavégzés helye

  • MOM Park

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1600 Ft lesz
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Jelentkezés Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása