Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Pozíció leírása / Job description

Fontos számodra, hogy napi szinten használd az angol és a német nyelvtudásod?

Szeretnél egy stabil hátterű multinacionális cégnél dolgozni?

Szereted, ha kiszámítható feladatokkal kell szembesülnöd, de biztosít kihívásokat a pozíciód?

Ha érdekel az autóipar vagy műszaki beállítottságúnak érzed magad, ez a lehetőség Neked szól!

Jelentkezz autóipari partnerünkhöz, és legyél te az alkatrész értékesítést támogató csapat új tagja!

  • A gyártó és a márkekereskedések közti kapcsolattartás angol és német nyelven
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Osztrák, svájci és magyar partnerekkel történő írásos és szóbel kommunikáció
  • Árkérésekkel, termékekkel- termékelérhetőséggel kapcsolatos információk, szállítási idővel kapcsolatos kérdések megválaszolása, jóváírások kezelése
  • Az értékesítési vezető szakmai támogatása (prezentációk, riportok készítése, értékesítési tervek/célkitűzések ellátásának támogatása)
  • Szakmai fordítási feladatok

Elvárások / Requirements

  • Angol és német nyelv tárgyalóképes ismerete (szaknyelv ismerete nem elvárt)
  • Francia nyelvismeret előny a német és angol mellett
  • 1-5 év sales support/customer service tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat/műszaki érdeklődés előny
  • Kiváló kommunikációs és jó priorizáló képesség
  • Önálló munkavégzés igénye és képessége

Amit nyújtunk / Benefits

  • Multinacionális, támogató munkahelyi környezet
  • Napi szinten használhatod angol és német nyelvtudásodat
  • Versenyképes alapbéredet cafeteriával és egyéb juttatásokkal egészítik ki
  • Lelkiismeretes munkádat továbbképzéseken való részvétellel és előrelépési lehetőséggel honorálják
  • Lokáció: Budapest, 17. kerület

Randstad Hungária Kft. logó

Junior Sales Support Manager

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.10.2021

Állás megosztása