Ugrás a tartalomra

Pályázatíró

Vállalkozásunk, a Gordius Solutions Tender Kft. pályázatírási és projektmenedzseri területen nyújt magas színvonalú szolgáltatást ügyfeleinek. Az ügyfeleink számának folyamatos növekedése miatt, lendületes és fiatalos csapatunkba, önállóan dolgozni tudó

pályázatíró kollégákat keresünk.

Téged keresünk, ha:

  • van legalább 3 év pályázatírói tapasztalatod (GOP, GINOP, VEKOP területen mindenképpen és a VP-s ismeretek is előnyt jelentenek)
  • szeretnél egy fiatalos, és dinamikus csapat tagja lenni
  • talpraesettnek és proaktívnak tartod magad
  • megoldásokban gondolkozol és nem problémákban
  • precíz vagy és csapatjátékos
  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • ambiciózus vagy, és hosszútávon gondolkozol
  • szeretsz folyamatosan fejlődni, és tanulni

Illetve, téged keresünk, ha olyan feladatok szeretnél csinálni, mint:

  • komplett pályázati anyagok elkészítése,
  • fejlesztési tanácsadás,
  • megvalósíthatósági tanulmányok, monitoring jelentések készítése,
  • projektmenedzseri-, és elszámolási feladatok ellátása,
  • kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • felsőfokú gazdasági végzettség (előny, de nem feltétel)
  • pályázatok, szakmai tendenciák követése.

Amit mi nyújtunk a leendő kollégáknak:

  • home office jellegű munkavégzési lehetőség,
  • laptop, és céges (korlátlan) mobil,
  • versenyképes jövedelem, és folyamatos bónuszok,
  • kellemes munkakörnyezet és ambiciózus, segítőkész kollégák,
  • rendszeres céges jutalomutazások,

Munkavégzés helye:

  • országosan (mivel a teljes home office verzió is megengedett bizonyos esetben)

Munkavégzés jellege:

  • főállású munkaviszony (de várjuk alvállalkozók jelentkezését is akár mellékállásban)

Pályázatíró

Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidő, Részmunkaidő
3 -5 év munkatapasztalat
Középiskola

Létrehozás dátuma: 07.12.2020