Ugrás a tartalomra

Pályakezdő programozó (6247)

Az NI programozó munkatársat keres debreceni irodájába, aki egy 5-10 fős agilis csapat tagjaként a vállalatunk informatikai rendszereink fejlesztésében vesz részt.  Ez egy nagy átalakuláson áteső terület, amely új technológiákat használ webes platformunk modernizálására az iparág vezető digitális jelenlétének biztosítására.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Részvétel nemzetközi IT alkalmazásfejlesztési projektekben
  • Vállalatirányítási - és egyéb rendszerek fejlesztése
  • Kapcsolódó adatbázisok és -rendszerek integrálása, felügyelete

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma vagy azzal egyenértékű releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Frontend technológiákban való jártasság (Javascript, HTML, CSS)
  • Magabiztos webtechnológiai ismeretek
  • Objektumorientált programozási ismeretek (Java)

Előnyök:

  • Alkalmazások integrálása API-kon keresztül
  • SFDC ismerete
  • Felhő alapú rendszerekkel szerzett ismeret
  • Agile szoftverfejlesztési metodológia gyakorlati ismerete

Amit nyújtunk:

  • Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
  • Összetartó, támogató közösség
  • Stabil, megbízható céges háttér
  • Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
  • Számos elemből választható Cafeteria
  • További béren kívüli kompenzációs juttatások
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
  • Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)
  • Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program
  • Munkábajárási támogatás

Debrecen
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola
OKJ képesítés
Főiskolai végzettség
Egyetemi végzettség

Frissítés dátuma: 26.09.2022

Állás megosztása