Ugrás a tartalomra

Pályakezdő CNC gépkezelő

Fémipari partnerünkhöz keresünk pályakezdő gépkezelőket betanítási lehetőséggel. Az se gond, ha még nem használtál CNC gépeket. Ha esetleg meg van a releváns végzettséged (gépész technikus, CNC gépkezelő, forgácsoló) VAGY dolgoztál már gyári környezetben (gépkezelő, operátor, szerelő munkakörben) várjuk jelentkezésed!

Feladatok / Tasks

  • Gépipari alkatrészek forgácsolása
  • Előre megírt programok használata, módosítása
  • A megmunkált alkatrészek utómunkálatának elvégzése, minőségi szempontok szerinti ellenőrzése
  • A kész munkadarabok méretének ellenőrzése
  • Kollégák támogatása, együttműködést a vállalat többi részlegével

Amit nyújtunk / Offer

  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő bérezési csomag
  • Modern, igényes munkakörnyezet

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki végzettség VAGY gyári környezetben szerzett tapasztalat
  • Nyitottság az új dolgokra, tanulási hajlandóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés
Amit nyújtunk:
  • CNC gépkezelésben szerzett tapasztalat

Veszkény, 9352 Magyarország
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 11.08.2022

Állás megosztása