Ugrás a tartalomra

OUTDOOR ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR

Főbb feladatok:

  • Árukínálat összeállításában és rendelésben való aktív részvétel

  • Vásárolóink magas színvonalú kiszolgálása, outdoor specialistaként szakmai termék tanácsadás sport iránt érdeklődő vásárolói csoportokkal, outdoor közösségekkel, partnerekkel  való aktív kapcsolattartás

  • Új outdoor partnerek megkeresése

  • Bolt marketing tevékenységében aktív részvétel

  • Outdoor specifikus webmarketingben való részvétel

  • Értékesítési elemzések, összefoglalók készítése, konkurencia figyelés

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

  • Szakmai tréningek tartása a bolti eladóknak

  • A bolt igényes megjelenéséhez kapcsolódó feladatok ellátása (árurendezés, árukihelyezés,stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Teljes tájékozottság a kínált termékek terén
  • MS Office felhasználói szintű használata, főleg Excel táblázatok
  • Túra, camping, terepfutás, beach és vízisportokhoz szükséges ruházat és kiegészítők ismerete
  • Magas fokú vevőorientáltság

  • Ápolt, igényes megjelenés

  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Túra, outdoor, terepfutás területen való jártasság, ezen közösségek ismerete

  • A fenti sportokhoz, aktivitásokhoz kapcsolódó sportos, aktív életmód

  • Szakirányú kereskedelmi végzettség

  • Kereskedelmi gyakorlat, kiemelten hasonló területen szerzett értékesítései tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Teljesítmény arányos év végi prémium
  • Levásárolható ruhakeret
  • Forgalmi jutalék

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, frissített önéletrajzod benyújtásával jelentkezz!

Pest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 19.10.2020