Ugrás a tartalomra

Összeszerelő munkatárs- Budapest IX. kerület

Feladatok:

  • Orvosi készülékek moduljainak összeszerelése, tesztelése
  • Csoportvezetői utasítások betartása
  • Az előállítandó és előállított termékek minőségének fenntartása a rendelkezésre álló utasítások, szabályok, dokumentumok alapján.
  • A beszállítói hibás alkatrészek ellenőrzése beszerelés illetve felhasználás előtt azok minőségi megfelelőségének szempontjából, jelzés megtétele a vezetőség felé.
  • A napi teljesítmény regisztrálása, továbbítása a felettes felé.
  • Az esetleges állásidők regisztrálása, akciók hozatala az állásidők csökkentése érdekében, jelentés a vezetőség felé.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2 műszak vállalása
  • Összeszerelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent

A munkavégzés időtartama:

  • Határozatlan

A munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni a kapcsolati adatoknál megadott elérhetőségeken lehet!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása