Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Az OTP Bank Nyrt.

Oracle adatbázis üzemeltető

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

A jelölt munkaköréhez tartozik az Oracle adatbázisok napi szintű (BAU) üzemeltetése, illetve a különböző projektekben történő szakértői szintű szerepvállalás:

  • Tervezési, telepítési feladatok Oracle 18c vagy magasabb adatbáziskezelő környezetben.
  • Magas rendelkezésre állású, HA/DR adatbázis környezetek tervezése, üzemeltetése. (Oracle 11g-19c, RAC architektúra).
  • Adatbázis mentések kialakítása, visszatöltési igények végrehajtása együttműködve a társterületekkel.
  • Monitoringgal kapcsolatos teendők ellátása, riasztások, hibák kezelése, incidenskezelés, készenlét biztosítása.
  • Migrációs tevékenységek támogatása, előkészítése, ezzel kapcsolatos igények megfogalmazása.
  • A fejlesztői és alkalmazás üzemeltetői területek szakértői szintű támogatása ticketing rendszer keretében.
  • Részvétel különböző IT és bankbiztonsági auditokon, az eredmények kiértékelése, ezzel kapcsolatos akciótervek kidolgozása és implementálása az adott adatbázis környezeteken.
  • Folyamatos kapacitás optimalizálás, proaktív és reaktív teljesítmény hangolás, SQL optimalizálás.
  • Dokumentálás, a jelenlegi tudásbázis folyamatos frissítése.
  • Az adatbázis üzemeltetési sztenderdek, szabályozások kialakításában, formálásában, illetve ezen szabályok betartatásában való aktív szerepvállalás.

Az ideális jelölt:

  • Több éves Oracle adatbázis üzemeltetői tapasztalattal rendelkezik Linux és Unix platformokon.
  • Jártas a PL/SQL nyelvben és nem idegen számára az összetettebb shell szkriptek írása sem.
  • Ismeri az ITIL alapokat, írásban és szóban jól kommunikál angolul
  • Törekszik az egyszerűsítésre és az automatizálási alternatívák bevezetésére.
  • Keresi a fejlődési lehetőségeket.
  • Nyitott más adatbázis technológiák megismerésére, elsajátítására.

Amit kínálunk:

Úgy véljük, hogy munkatársaink kulcsszereplők a sikereink elérésében. Büszkék vagyunk arra, hogy számos lehetőséget kínálunk, melyek elkötelezik és motiválják kollégáinkat, amitől az OTP Bank egy remek munkahely lehet:

  • Támogató, barátságos környezet, kiváló hangulatú csapat Közép- és Kelet-Európa meghatározó pénzintézetnél.
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka, melyhez modern eszközök állnak rendelkezésre.
  • Izgalmas projektek, korszerű, előremutató technológia háttér.
  • Fejlődési és egyéb képzési lehetőségek, szakmai rendezvények.
  • Rendszeres otthoni munkavégzés lehetősége (Home Office).
  • Rekreációs lehetőségek.
  • Versenyképes juttatási csomag, utazás támogatás.