Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Szeretnél egy korrekt, stabil cégnél dolgozni? Jó a kézügyességed, és szívesen megtanulnád az optikus munkát? Akkor ne habozz, jelentkezz!

Budapest XI. kerületében működő, nemzetközi háttérrel rendelkező műszeripari partnerünk számára keresünk optikai üzemébe munkatársat.

Munkaidő: H-P 06:00-14:00

Optikai elemek megmunkálása ( lencsék, prizmák, szűrők):

-Darabolás (kézi üvegvágó, fűrészgép )

-Csiszolás

-Polírozás

-Marás

-Optikai elemek ragasztása: Finomoptikai késztermékek UV-ragasztása (szállemez, lencsék, prizmák)

-Optikai elemek tisztítása és ellenőrzése

-Elkészült optikai elemek tisztítása

-Felületi ellenőrzése etalon segítségével

-Ragasztott optikai elemek ragasztásának ellenőrzése kézi nagyítóval/mikroszkóppal

Elvárások / Requirements

Jó kézügyesség

Monotonitás tűrés

Új technológiák megtanulására való nyitottság

Átgondolt, precíz, önálló munkavégzésre való képesség

Felelősségteljes hozzáállás a teljes munkavégzés során

Jó kommunikációs képesség

Előny, de nem feltétel:

  • Középfokú végzettség
  • Optikai megmunkálásban szerzett tapasztalat
  • Optikai vagy mechanikai műszerész/szerelő munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki szakrajz ismeret

Amit nyújtunk / Benefits

  • családias, összetartó cég
  • igényes munkakörnyezet
  • biztos, multinacionális háttér
  • versenyképes bérezés

Randstad Hungária Kft. logó

Optikus

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása