Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Dán Partnercégünk világszerte több mint 10.000 alkalmazottat foglalkoztatnak, és milliónyi embernek nyújtanak segítséget termékeik által.
Célkitűzése és hivatása, hogy az egészségügyi ellátást igénylő emberek minden napi életét könnyebbé tegyék, épp ezért a gyógyászati és sebkezelési termékeik gyártása mellett folyamatosan felméréseket, kutatásokat végeznek. Elengedhetetlenül fontos számukra az, hogy munkatársaik számára családias és tiszta környezetet biztosítsanak a gyártási folyamatok közben. A gyár egész területén szól a rádió, ingyenes kávé és ital automaták találhatóak.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tatabánya

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • költségmentes, modern szállásra
  • díjtalan céges buszjáratra, hétvégi "bevásárlójáratra"
  • egy stabil munkahelyre
  • biztos kereseti lehetőségre
  • béren kívüli juttatásra
  • kedvezményes étkezés a gyár területén található kantinban
  • kellemes, igényes, tiszta munkahelyi környezetre
  • családias munkahelyi légkörre

FŐBB FELADATAID LESZNEK:
- katéterek összeszerelése
- sebkezelési termékek hibáinak megtalálása
- sebészeti termékek csomagolása

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:
- középfokú iskolai képzettség (érettségi vagy szakmunkás, vagy releváns OKJ-s végzettség)
- több műszakos munkarend vállalása
- pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
- lojális hozzáállás
- jó kézügyesség
- megbízhatóság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat

TELEFONON: 06 20/ 852 8919 VAGY INGYENESEN HÍVHATÓ ZÖLDSZÁMUNKON: 06 80/ 200 232
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.

munkaerő-közvetítés engedély száma: 10097-1/2012-0100-1046

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Operátor - Tatabánya (ingyenes szállással)

Tatabánya, 2800 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 16.03.2022

Állás megosztása