Ugrás a tartalomra

Operátor - Tatabánya

Autóipari gyár, légzsákkábel gyártás, kábel összeszerelés Tatabányai partnerünknél.

Feladatok:

  • Különböző alkatrészek összeszerelése,
  • munkautasítás pontos követése,
  • munkakörnyezet tisztán tartása/5S alkalmazása,
  • minőségügyi előírások betartása,
  • vizuális minőség-ellenőrzés.

Elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Monotonítás tűrés
  • 3 műszakos munkarend vállalása, napi 8 óra (6+2 vagy 5+2)-es munkarend
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Orvosi alkalmasság(Színtévesztés, magas vérnyomás kizáró ok)

A munkáltató ajánlata:

  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Versenyképes fizetés, cafetéria
  • Negyedéves prémium,folyamatos pótlék
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Tatabánya Ipari park

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.zemélyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező partnercége részoz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar önéletrajzát a tatabanya@manatwork.hu e-mail címre. Vagy keressen minket személyesen: Tatabánya, Fő tér 8/A szám alatt, H-P 8:00 - 16:00.A részletekről érdeklődni lehet ügyfélszolgálatunkon, a +36 20 339 62 45-ös mobilszámon.

A Man at Work Kft. minősített foglalkoztatói nyilvántartásba vételének határozat száma: VE/43/28540-4/2021.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.