Ugrás a tartalomra

Vákuumformázó Operátor (Orosháza)

Tudod hogyan működik a vákuumformázó? Műszaki beállítottságú vagy? Precíz és lendületes vagy és szeretnél egy jó csapatban dolgozni?

Azonnali kezdéssel keresünk hosszú távra
betanított OPERÁTOR kollégákat
3 MŰSZAKOS munkavégzésre
Logisztikai tálcákat gyártó partnerünkhöz Orosházára!

Feladatok

  • Alkatrészek tárolására használt logisztikai tálcák, csomagolási bliszterek, különböző gépburkolatok, zöld tető technológiához használt szivárogtató lapok, és kartonplast elválasztó elemek gyártása.

Egyéb információk

  • Kezdés: azonnal, akár már a kiválasztás hetén
  • Munkavégzés helye: Orosháza
  • Műszakrend: állandó 3 műszakos munkarend
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk
Elvárások:
  • Betöltött 18. életév
  • Matematikai alapismeretek
  • Műszaki beállítottság és szerelő attitűd
  • 8 osztályos iskolai végzettség
  • Motivált és dinamikus személyiség, precíz, rendezett és önálló munkavégzés
Amit nyújtunk:
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékkal
  • Operátor munkakör
  • 3 műszakos munkarend (06:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • 15%-30% állandó műszakpótlék
  • Fix bér, fix beosztás
  • Éves Cafeteria
  • Utazás támogatás: Buszbérlet -> 86%, Gépjármű -> 15Ft/Km
  • Jó szakemberek, Lendületes csapat, Családias légkör
Előnyök:
  • Korábbi hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Orosháza
Teljes munkaidő
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 03.12.2021

Állás megosztása