Ugrás a tartalomra

Operátor (Mór)

A koronavírus járvány alatt felértékelődnek azok a munkahelyek, ahol a biztonsági előírások betartásával tovább folyik a munka, a fizetés kiszámíthatóan, időben érkezik, és van fizetett szabadság, betegszabadság.

OPERÁTOR munkatársakat keresünk móri munkavégzésre!

Feladatok

  • Betöltött 18. életév
  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Jó kézügyesség
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság
  • Termelés támogatása
  • Gépek anyagellátásának biztosítása
  • Termékek ellenőrzése, tesztelése, hibakeresés
  • Kézi forrasztás

Egyéb információk

Ingyenes céges buszjáratok az alábbi településről:

Aka, Ácsteszér, Árkipuszta, Ászár, Bakonybánk, Bakanycsernye, Bakonynána, Bakonyoszlop, Bakonysárkány, Bakonyszentkirály, Bakonyszombathely, Balinka, Bársonyos, Bodajk, Bokod, Borzavár, Csatka, Csákberény, Csákvár, Császár, Csép, Csesznek, Csetény, Csókakő, Dad, Dudar, Ete, Fehérvárcsurgó, Felsődobos, Gánt, Gaja-völgy, Hánta, Inota, Iszkaszentgyörgy, Iszka (8.as út Szőlőhegy) Isztimér, Jásd, Kardosrét, Kecskéd, Kerékteleki, Kincsesbánya, Kis Dudar, Kisbér, Környe, Magyaralmás, Mecsér, Moha, Mór, Nagyesztergár, Nagyveleg, Oroszlány, Pusztavám, Réde, Sárkeresztes, Söréd, Súr, Szákszend, Szápár, Székesfehérvár, Tatabánya, Tímárpuszta, Várpalota, Vérteskethely, Zirc

Elvárások:
Amit nyújtunk:
  • Versenyképes alapbér + munkaóra pótlék + műszakpótlékok + túlóra lehetőség
  • Bónuszok
  • Cafatéira
  • SZÁLLÁSLEHETŐSÉG
  • Stabil céges háttér: rendszeresen, időben érkező fizetés
  • 100%-ban bejelentett munka = fizetett szabadság, betegszabadság
  • Előleg lehetőség 5 ledolgozott munkanap után
  • Kiváló munkakörülmények: meleg- és hideg konyha, klimatizált, tiszta, szagmentes és pormentes munkaterületek
  • Kedvezményes étkezési lehetőség, külön dohányzó hely
  • Kedvezménykártya: kedvezmény környékbeli szolgáltatóknál
  • Támogató HR csapat
  • Választható munkarend

Mór, 8060 Magyarország
Teljes munkaidő
Általános iskola

Létrehozás dátuma: 20.09.2021

Állás megosztása